Szanowni Państwo,

O nas

Jesteśmy dynamicznym zespołem posiadającym wieloletnie doświadczenie
w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.
Wyróżnia nas nowoczesność i profesjonalizm. Naszymi Klientami są zarówno spółki z kapitałem krajowym jak i zagranicznym, a także będące emitentem papierów wartościowych na zorganizowanym rynku „NewConnect”. Nasze biuro rachunkowe funkcjonuje na podstawie Licencji Ministra Finansów z numerem 14143/2006, a prowadzona działalność objęta jest ubezpieczeniem OC.

Do kogo kierujemy nasza ofertę?

Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości i jeśli chcą Państwo skoncentrować się na rozwoju własnej firmy nie tracąc przy tym czasu na tzw. „papierkową robotę” powierzcie księgi rachunkowe w nasze ręce. Nie tylko zaoszczędzicie swój czas ale również unikniecie dodatkowego zatrudnienia, a przy tym ograniczycie koszty firmy. Wystarczy tylko dostęp do internetu i w każdym miejscu i czasie mogą mieć Państwo wgląd on-line do swoich ksiąg rachunkowych.

Jakie są nasze cele?

Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie naszego Klienta. W ramach oferowanych usług proponujemy Państwu prowadzenie księgowości dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko fachową i rzetelną obsługę w zakresie finansowo-księgowym i podatkowym, ale także raporty niezbędne w zarządzaniu firmą.

Nasze Atuty:

  • Młody zespół z wieloletnim doświadczeniem, z wyższym wykształceniem ekonomicznym ubiegającym się o uprawnienia biegłego rewidenta.
  • Możliwość prowadzenia bieżącej obsługi w języku angielskim.
  • Poufność i dyskrecja.
  • Indywidualne podejście do potrzeb Klienta.

Zapraszamy do współpracy

Zarząd Spółki


stat4u

 

KMT FINANCE SP. Z O.O. KMT FINANCE SP. Z O.O.
Copyright © 2011 KMT FINANCE Biuro rachunkowe